Levné letenky - online prodej letenek

Vítejte v Domě letenek! Specializujeme se na on-line prodej levných letenek do celého světa. Leťte s námi na nákupy, za obchodem či za památkami do Paříže, Londýna, New Yorku nebo Říma. Naplánujte si dovolenou v Thajsku nebo v Karibiku. Létání nikdy nebylo tak snadné jako dnes! Prodáváme levné letenky renomovaných aerolinií, jako jsou například ČSA, Lufthansa, Air France nebo British Airways, ale zajistíme vám i levné letenky od nízkonákladových přepravců, například od EasyJet, Smart Wings nebo Wizz Air. Nabídneme vám i charterové letenky za výhodné ceny.

V nabídce máme i doplňkové služby, jako je cestovní pojištění nebo pojištění storna cesty od Evropské cestovní pojišťovny. Zajistíme vám výhodné parkování u letiště v Praze – Ruzyni. A pokud si nevyberete levnou letenku on-line, můžete nám zavolat a naše ochotné operátorky vám pomohou vyhledat a rezervovat ten nejoptimálnější tarif pro vaši cestu. Náš Dům letenek je vám zkrátka plně k dispozici. Tak neváhejte, klikněte a leťte!

The bookshelf is not accessible.

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.