Charterové letenky

Zajímavou možností, jak koupit výhodnou letenku do turisticky atraktivní destinace, může být využítí nepravidelných charterových letů pořádaných cestovními kancelářemi. Na vyžádání vám nabídneme chaterové letenky do oblíbených cílů, jako je například Mallorca, Bulharsko, Turecko, řecké ostrovy ale i Tunisko nebo Egypt. Levné charterové letenky mohou znamenat významnou cenovou úsporu při vaší cestě na dovolenou.

Charterové letenky nenajdete v rezervačním systému. Pošlete nám svou poptávku mailem a nebo nám rovnou zavolejte. Naše ochotné operátorky vám obratem nabídnou vhodnou variantu vaší cesty na dovolenou!

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.