easyJet

Nízkonákladová společnost easyJet má sídlo na britských ostrovech, domovským letištěm je Londýn Luton. Založena byla v roce 1995, v současné době je jednou z největších a nejúspěšnějších nízkonákladových společností v Evropě. Jak je pro low cost společnosti typické, i easyJet nabízí omezenou škálu doprovodných služeb. Příkladem je kromě běžné absence občerstvení za letu také nevydávání palubních vsupenek s přiřazenými sedadly cestujícím. Naproti tomu se easyJet nevyhýbá hlavním letištím. Společnost easyJet provozuje flotilu více než 130 Boeingů 737.

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.