Lufthansa

Lufthansa patří mezi nejprestižnější a největší aerolinie na světě, jsou národní leteckou společností Německa. Sídlem aerolinií je Kolín nad Rýnem,  významnými základnami jsou také letiště ve Frankfurtu a Mnichově. Historie společnosti sahá až do r. 1926. Lufthansa dnes vlastní také významné podíly v jiných leteckých společnostech, například v Austrian Airlines, Swiss nebo nízkonákladových Germanwings. Flotila Lufthansy dnes čítá více než 250 letadel. Je jedním ze zakládajících členů Star Alliance.

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.