Low cost letenky

Podobně jako charterové letenky, ani letenky low-cost aerolinií se obvykle neobjevují v rezervačním systému Amadeus, který používáme. Přesto jsme v Domě letenek schopni vám obstarat letenku prakticky kterékoli nízkonákladové společnosti. Navíc jsme se stali smluvními partnery společnosti Wizz Air. U nás můžete letenku od Wizz Air nejen zakoupit, ale v případě potřeby naším prostřednictvím později i podle potřeby měnit data letů nebo jména cestujících osob, což pro vás může být velmi výhodné!

Máte-li jakékoli přání či otázku, týkající se low cost letenek, neváhejte nás kontaktovat. Napište nám mail nebo nám rovnou zavolejte a naše ochotné operátorky vám obratem nabídnou nejvhodnější řešení.

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.