Levné letenky Ankara

Letiště Ankara Esenboga Airport (ESB) leží 33 km severně od centra Ankary. Má jeden terminál, slouží domácím i mezinárodním letům. Do Ankary se dostanete autobusy společnosti HAVAS. které jedou z letiště ke kanceláři Turkish Airlines a k centrálnímu nádraží, doba přepravy je asi 45 min. Potřebujete-li přespat na letišti v Ankaře, můžete zvolit Esenboga Airport Otel.

Do Ankary nelétají přímé linky z ČR. Let s přestupem vám nabídne například Lufthansa nebo Turkish Airlines.

Levné letenky Ankara - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.