Levné letenky Antalya

Letiště Antalya (AYT) leží v Turecku 14 km od Antalye, nejdůležitějšího města tureckého mediteránského  pobřeží. Mezi letištěm a městem Antaya neexistuje žádná veřejná doprava. Cestující odvážejí zejména autobusy cestovních kanceláří nebo hotelové shuttly. Doprava z letiště do konkrétních destinací se dá objednat u agentur Kesit Tourism nebo Antalya Touristic.

Strávit noc na letišti Antaya lze v hotelu IC Hotel Airport , který leží asi 800 m od letištního terminálu.

Mezi Prahou a letištěm Antalya nelétají přímé linky, lze však využít řady charterových letů. Lety do Antalye s přestupem nabídnou například Turkish Airlines nebo Aeroflot.

Levné letenky Antalya - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.