Levné letenky Antverpy

Letiště Antwerp (ANR) leží v Belgii a je pro svou polohu u městečka Deurne nazýváno také jako Letiště Deurne. Leží 6 km jihovýchodně od Antverp. Je domovskou základnou low cost společnosti CityJet (dříve VLM Airlines).

Do Antverp se dostanete autobusem č. 14, který jede na hlavní nádraží. Pokud potřebujete přespat v blízkosti letiště, nejblíže se nachází Hotel Campanile.

Z Prahy do Antverp nelétá přímá linka.

Levné letenky Antverpy - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.