Levné letenky Astana

Mezinárodní letiště Astana (TSE) má 1 terminál. V roce 2005 byla dokončena jeho rekonstrukce. Leží jen 12 km jihovýchodně od hlavního města Kasachstánu Astany (přes 600 tis. obyv.) v centrálním Kazachstánu u řeky Išim.

Městskou dopravu z letiště zajišťují autobusy, do města z letiště jezdí i maršrutky. Železnice ve větší a autobusy v menší míře spojují Astanu s celou zemí i sousedními státy.

Ubytování ve městě nabídnou Rixos President Hotel, Tengri Hotel, Mukammal Hotel, Imperioa G Hotel, Hotel Efendi Astana, Everest Hotel, Sophia Hotel, Orion Hotel, Komfort Hotel Astana - všechny hotely jsou od letiště vzdáleny do15 km.

Z Prahy do Astany nelétá přímá linka. Let s přestupem je možné zakoupit u Austrian Airlines, Turkish Airlines, KD Avia nebo Air Astana.

 

 

Levné letenky Astana - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.