Levné letenky Athény

Athenské Eleftherios Venizelos International Airport (ATH) leží v Řecku, 33 km JV od Athén a má dva terminály. Do Athén se dostanete linkou vlaku na centrální nádraží Larissis a dále k přístavu Pireus. Do města se z letiště dopravíte i linkou metra. Autobusy společnosti KTEL jedou z letiště od hlavního terminálu do centra Athén na Markopoulo and Rafina, další linky vás dopraví do stanic Lavrio, Kalyvia a Keratea.

Jediný hotel bezprostředně u letiště je Sofitel Athens Airport Hotel.

Athény s Prahou spojují přímé lety ČSA. Lety do Athén s přestupem zajišťují například Air France, Lufthansa nebo Malév.

Levné letenky Athény - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.