Levné letenky Atlanta

Letiště Atlanta (ATL) leží v USA 15 km od Atlanty a má 2 terminály, které propojujue přepravní systém. Pro dopravu do Atlanty z letiště můžete využít vlaky MARTA, který vás zavete do centra Atlanty a odtud jsou dostupné další části města. Z letiště od Terminálu North odjíždějí také autobusy Greyhound Flightlink do Atlanty i dalších měst v okolí.

Pro přenocování v blízkosti letiště lze použít HI Express, Red Roof Inn Airport North, Atlanta Airport Marriott, Hilton Atlanta Airport, The Westin Atlanta Airport  nebo Ramada.

Z Prahy do Atlanty po zrušení přímého spoje společnosti Delta dostanete poue s přestupem. Do Atlanty se tak dostanete lety společností American Airlines, British Airways, KLM, Swiss nebo Northwest.

Levné letenky Atlanta - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.