Levné letenky Auckland

Letiště Auckland (AKL) leží na Novém Zélandu, asi 21 km jižně od Aucklandu. Má 2 terminály a ačkoli jsou v docházkové vzdálenosti, můžete použít i autobus. Pro cestu do centra Aucklandu můžete využít Airbus, zatímco autobusy MAXX  jedou nejen do centra Aucklandu, ale i do dalších měst v regionu.

Pro přenocování v blízkosti letiště Auckland lze doporučit Grand Chancellor Auckland Airport  nebo Jet Park.

Z Prahy do Aucklandu nelétá přímá linka. Pro lety s přestupem si můžete vybrat například z nabídky společností Air New Zealand, Qantas, Lufthansa nebo British Airways.

Levné letenky Auckland - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.