Levné letenky Bangkok

Letiště Suvarnabhumi International Airport (BKK) leží v Thajsku u města Racha Thewa v provincii  Samut Prakan, 30km východně od Bangkoku. Letiště má jeden terminál, do kterého jsou soustředěny vnitrostátní i mezinárodní lety. Z letiště do Bangkoku se dostanete autobusem, na místo odjezdu autobusů se od terminálu dostanete letištním shuttlem. Autobusy veřejné dopravy odjíždějí do Bangkoku a okolí velmi často, například do Minburi (č. 549), Happy Land (č. 550), Victory Monument (č. 551), na Nut BTS station (č. 552), Samut Prakan (č. 553) a druhé letiště Bangkoku Don Muang Airport (č. 554). Airport Express vás zaveze z letiště do různých hotelů v Bangkoku.

Strávit noc na letišti v Bangkoku můžete například v hotelu Novotel Suvarnabhumi Airport Hotel, který je propojen přímo s letištním terminálem. Hotel Ibis Huamark Bangkok, Avana Bangkok Hotel  nebo Royal Princess Srinakarin se nacházejí nejvýše 30 min jízdy od letiště.

Z Prahy do Bangkoku v Thajsku nelétá přímá linka, existuje však řada možností, jak s přestupem absolvovat tuto trasu. Nabízejí se například lety se společnostmi Emirates, Aerosvit, Thai Airways, Turkish Airlines nebo Austrian Airlines. Řešením mohou být také charterové lety cestovních kanceláří, velmi oblíbeným řešením jsou také odlety do Bangkoku z Vídně nebo z Mnichova.

 

Druhým letištěm v Bangkoku je Don Muang Airport (DMK), který leží 24 km severně od Bangkoku. Letiště neodbavuje mezinárodní lety a slouží výhradně jako základna společnostem zajišťujícícm vnitrostátní přepravu. Z letiště se do Bangkoku dostanete vlakem, který odjíždí z nádraží Don Muang Station proti letišti a zaveze vás během asi 50 min do Bangkoku na nádraží Hua Lumpong. Od letiště odjíždějí také autobusy, které vás dopraví na různá místa Bangkoku včetně Bangkok Railway Station.

Pro přespání v blízkosti letiště Bangkok Don Muang poslouží Amari Airport Hotel.

Levné letenky Bangkok - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.