Levné letenky Barcelona

Letiště v Barceloně (BCN) leží ve Španělsku, 12 km JZ od Barcelony. Má 3 terminály, čtvrtý je stále ve výstavbě. Příměstským vlakem se dostanete do Barcelony na Estació de Franςa linkou č. 10. Autobus pod názvem Aerobus vás dopraví na Plaça de Catalunya, místo odjezdu autobusu je před terminály. Od terminálů B a C odjíždí autobus č. 105 do stanice El Prat; autobusy 106 a 46 odjíždějí do Barcelony rovněž od terminalu B a C.

Strávit noc na letišti v Barceloně můžete v hotelu Renaissance Barcelona Airport Hotel, dalšími možnostmi jsou Hotel Ciutat del Prat , Hotel Tryp Barcelona Airport  nebo Best Western Hotel Alfa Airport .

Spojení Barcelony s Prahou zajišťují přímé lety ČSA, Wizz Air, Smart Wings a Vueling, lety do Barcelony s přestupem nabídne například Iberia, Air France, Lufthansa nebo Austrian Airlines.

Levné letenky Barcelona - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.