Levné letenky Benátky

Letiště Benátky Marco Polo (VCE) má 1 terminál a leží v Itálii, 12 km od Benátek po souši a 10 km, jedete-li lodí. Autobusy z letiště odjíždějí nejen do Benátek, ale i do Padua a Mestre. Na železniční stanici Benátky Mestre se dostanete autobusem ATVO Fly Bus a ACTV  autobusem č. 15. Autobus č.5 jede do města na Piazzale Roma. Do Benátek, Muraba a Lida se trovněž můžete dostat loděmi společnosti Alilaguna z letištního přístavu.

Pokud chcete přespat na letišti, hotel Courtyard Venice Airport  je vzdálen od terminálu 300 m, zatímco Antony Hotel  1,6 km.

Do Benátek v Itálii se z Prahy dostanete přímým letem ČSA. Lety s přestupem do Benátek nabízejí například společnosti Alitalia, Air France, Lufthansa nebo Austrian Airlines.

 

 

 

Levné letenky Benátky - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.