Levné letenky Bologna

Letiště Bologna G.Marconi (BLQ) leží 6 km v Itálii SV od města Bologna a má dva terminály, které od sebe leží v docházkové vzdálenosti. Z letiště se dostanete do Bologne linkou Aerobusu, který odjíždí od Terminálu A i B k hlavnímu bolognskému nádraží, cesta trvá 20 min. Z letiště rovněž odjíždějí autobusy směr letiště Modena a centrum Modeny (oba 60 min) a do Sieny (2,5 hod).

Přímo na letišti Bologna se nenacházejí žádné hotely, nejbližší možností ubytování je Sheraton Bologna Hotel & Conference Center.

S Prahou spojuje Bolognu v Itálii přímá linka ČSA. Nepřímé lety do Bologně zajišťuje například Lufthansa, Austrian Airlines nebo Alitalia.

Levné letenky Bologna - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.