Levné letenky Brest

Letiště Brest (BES) se nachází na západním pobřeží Bretaně, 7 km severovýchodně od Brestu ve Francii. Pasažéry odbavuje 1 terminál. Z letiště se dostanete veřejnou autobusovou dopravou do centra Brestu.

Ubytování v okolí letiště vám nabídne Hotel Formule 1 Brest nord Kergaradec, Hôtel Oceania Brest Aeroport, Hôtel Balladins Brest nebo Hotel Ibis Brest Kergaradec.        

Mezi Prahou a Brestem ve Francii v současné době nelétá žádná přímá linka. Let do Brestu s přestupem vám nabídne například Air France.                                          

 

Levné letenky Brest - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.