Levné letenky Brisbane

Letiště Brisbane (BNE) leží v Austrálii, 13 km SV od Brisbane a má 2 terminály. Oba  (Domestic a International) jsou propojeny vlakem Airtrain. Tento vlak vám zajistí i dopravu do Brisbane samotného, doba jídy je 22 min na Brisbane Central Station a asi 90 min na Gold Coast. Stanice vlaku je hned před terminály. Autobusy odjiždějí z letiště do Brisbane na Transit Centre na Roma Street, na Gold Coast a Sunshine Coast. Shuttly společnosti Coachtrans vás zavezou na objednávku na jakékoli místo v Brisbane.

Přímo na letišti Brisbane nejsou hotely. Nedaleko od letiště se nacházejí Airport Hacienda Motel, Airport Motel  a Motel Formula One.

Z Prahy do Brisbane v Austrálii nelétají přímé linky, s přestupem se dostanete do Brisbane například se společnostmi Singapore Airlines, Malaysia Airlines, Qantas, British Airways nebo Korean Air.

Levné letenky Brisbane - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.