Levné letenky Brusel

Letiště Brusel (BRU) leží 12 km od hlavního města Belgie. Slouží jak domácím, tak mezinárodním letům. Spojení s centrem Bruselu zajišťuje řada autobusových linek. Autobusy společnosti De Lijn vás zavezou do stanice Brussels Nord, autobusy MIVB/STIB míří k centrále NATO a k úřadům EU. Autobusové spojení z letiště je možné i do Antverp.  Do Bruselu se rovněž dostanete vlakem Airport City Express, který vás zaveze na 3 hlavní nádraží Gare Centrale, Gare du Nord and Gare du Midi.  

Z Prahy zajišťuje spojení s Bruselem v Belgii  ČSA a Brussels Airlines. Lety do Bruselu s přestupem nabízí například společnosti Austrian Airlines, Lufthansa nebo Air France.

 

Levné letenky Brusel - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.