Levné letenky Buchara

Letiště Bukhara (BHK) je malé mezinárodní letiště vzdálené necelých 10 km od historického centra Buchary, ležící na Hedvábné stezce. Buchara, ze západu a jihu obklopena pouštěmi Kyzylkum a Karakum, leží v oáze u řeky Zeravšán. Do centra se z letiště přepravíte maršrutkou č. 10. Doprava po městě autobusy a maršrutkami, autobusové a železniční spojení (vlakové nádraží je v nedalekém městečku Kagan) s dalšími uzbeckými městy.

Ubytování v Buchaře nedaleko letiště hledejte v Bukhara Palace, Hotel Zeravšan, Hotel Semurg, Hotel Zargaron, Karavan Hotel, Sasha&Son, Lyabi House nebo Amelie Boutique Hotel.
 

Levné letenky Buchara - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.