Levné letenky Buenos Aires

Letiště Ezeiza Ministro Pistarini (EZE) se nalézá v Argentině, asi 35 km JZ od Buenos Aires u městečka Ezeiza. Letiště má 2 terminály, které od sebe leží v docházkové vzdálenosti. Z letiště jede řada autobusů do Ezeizy, Buenos Aires i dalších měst v okolí. Autobus č. 394 jede k železnniční stanici Monte Grande, č. 502 do města Ezeiza a č. 86 do centra Buenos Aires na Plaza de Mayo.

V blízkosti letiště se nenacházejí žádné hotely, nocleh je třeba hledat v samotném Buenos Aires nebo v městě Ezeiza.

Z Prahy do Buenos Aires v Argentině nelétají přímé spoje. Lety do Buenos Aires s přestupem nabízí například Iberia, British Airways nebo Aerolineas Argentinas.

Levné letenky Buenos Aires - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.