Levné letenky Calgary

Letiště Calgary (YYC) leží v Kanadě, 20 km severovýchodně od Calgary a má 1 terminál. Do Calgary samotného se dostanete autobusy, které jedou dále směr Banff a Jasper. Další autobusové linky, kterými se dostanete z letiště do Calgary, provozuje Sundog Tour CompanyBanff Airporter, Brewster a Greyhound Canada.

Možnost přespání v blízkosti letiště nabízí Delta Calgary Airport Hotel  přímo propojený s terminálem. Nedaleko leží také hotely Holiday Inn Calgary Airport , Hilton Garden nebo Sandman Hotel and Suites.

Z Prahy do Calgary v Kanadě nelétá přímá linka, využít však můžete například lety společností British Airways, LOT, Air Canada, KLM nebo Lufthansa.

Levné letenky Calgary - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.