Levné letenky Cancún

Letiště Cancún (CUN) leží v Mexiku, 22 km JZ od města Cancúnu. Je branou do Yucatanu a Riviera Maya, nejproslulejší turistické oblasti Mexika. Letiště Cancún má 3 terminály, mezi kterými jezdí kyvadlový autobus. Autobusy z letiště míří do Cancúnu na autobusové nádraží, je však výhodnější použít k dopravě do vašeho hotelu autobusový shuttle, který nabízí téměř každý hotel v oblasti.

Přímo na letišti v Cancúnu se nenacházejí žádné hotely, nejbližší volbou může být Moon Palace Resort  nedaleko letiště v Carretera Cancún-Chetumal (směr Riviera Maya).

Z Prahy do Cancúnu v Mexiku nelétají přímé linky, lety s přestupem vám nabídnou společnosti KLM, Aéromexico, Delta nebo Lufthansa. Letiště v Cancúnu je také častým cílem charterových letů, které mohou být cenově výhodnější variantou v porovnání s linkovými lety do Cancúnu.

Levné letenky Cancún - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.