Levné letenky Cardiff

Letiště Cardiff (CWL) leží ve Velké Británii 20 km západně od Cardiffu, hlavního města Walesu. Letiště má 1 terminál. Veřejná doprava je zajištěna vlaky z Rhoose Cardiff International Airport station na Cardiff Central a Bridgend. K nádraží Rhoose Cardiff se dostanete kyvadlovou doparvou.    Z letiště se dostanete do města rovněž autobusy Airbus Xpress - X91 na Cardiff Central station; tamtéž jede autobus EST Transport  č. 95.

Přenocovat v blízkosti letiště Cardiff můžete v hotelích The Holiday Inn Express, Days Inn Cardiff Airport, Innkeeper's Lodge a Copthorne Hotel.

V současné době neexistují přímé lety mezi Prahou a Cardiffem ve Velké Británii. Nepřímé lety do Cardiffu s přestupem nabízí například British Airways nebo KLM.

Levné letenky Cardiff - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.