Levné letenky Catania

Letiště Aeroporto di Catania-Fontanarossa (CTA) leží na Sicílii, je nejrušnějším letištěm ve Středomoří. Leží 7 km jihozápadně od Catanie. Z letiště se do Catanie dostanete autobusem společnosti AMT Alibu, který odjíždí každých 20 min. Z letiště odjíždí i řada autobusů do dalších měst na Sicílii, včetně Taorminy.

Přímo na letišti není ubytování, asi 5 km od letiště najdete Hotel Parco Degli Aragonesi nebo Liberty Hotel.

Z Prahy do Catanie nelétá přímá linka. Let s přestupem můžete absolvovat s low cost společností Wind Jet, z klasických aerolinií například s Alitalií.

Levné letenky Catania - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.