Levné letenky Drážďany

Letiště Dresden International Airport (DRS) leží u obce Klotzsche, asi 9 km od města Drážďany v Německu. letiště bylo po sjednocení Německa modernizováno a rozšířeno o druhý terminál. Letiště slouží low cost a chaterovým letům, operují z něho ale i klasické letecké společnosti. Pro svou polohu blízko hranic s ČR je pro řadu cestujících zajímavou alternativou například při odletech na dovolenou s německými CK.

Z letiště do Drážďan se dostanete linkou tramvaje S2, která vás zaveze až na drážďanské hlavní nádraží. Do města se také můžete dostat autobusem společnosti DVB č.77, který vás zaveze ke stanici tramvaje č.7 mířící do centra Drážďan. Potřebujete-li strávit noc v blízkosti letiště Drážďany, dobrou volbou je Hotel Dresdner Heide.

Z Prahy do Drážďan nelétá přímá linka. Let s přestupem z Prahy do Drážďan nabídne například Lufthansa.


Levné letenky Drážďany - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.