Levné letenky Dubaj

Letiště Dubaj (DXB) leží ve Spojených Arabských Emirátech, 4 km JV od Dubaje. Letiště má tři terminály, které spojuje autobusový shuttle a také chodba s pohyblivým pásem. Do centra Dubaje se dostanete autobusy, které odjíždějí ze stanice přímo Terminálům 1 a 2. Použít pro cest do Dubaje můžete i autobusy veřejné dopravy č. 4, 11, 15, 33 a 44, které odjíždějí od Terminálu 1, zatímco autobus č. 2 jede od Terminálu 2. Do více než 80 hotelů v celé Dubaji s etaké dostanete autobusy společnosti Dubai International Airport Buses.

Přespání na letišti vám nabídne Dubai International Hotel, Holiday Inn  nebo Millennium Airport Hotel.

Z Prahy do Dubaje ve Spojených Arabských Emirátech létá společnost Smart Wings, vedle toho lze využít i řadu letů s přestupem například se společnostmi Austrian Airlines, Turkish Airlines, Aerosvit Airlines nebo Swiss.

Levné letenky Dubaj - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.