Levné letenky Dublin

Letiště v Dublinu (DUB) leží v Irsku, 10 km severně od města Dublinu a má jeden terminál, druhý by měl být dokončen v r. 2010. Spojení s Dublinem zajišťují autobusové linky Dublin Bus, které odjíždějí ze zastávky přímo před terminálem. Airlink express bus jede na hlavní autobusové a vlakové nádraží v Dublinu. Autobus 747 jede na O’Connell Street, hlavní autobusové nádraží a Parnell Square West. Autobus 748 jede na Heuston a do centra Dublinu na vlakové nádraží Connolly a hlavní autobusové nádraží . 

Z Prahy létají na letiště v Dublinu v Irsku společnosti ČSA, Ryanair a Aer Lingus. Nepřímé lety do Dublinu s přestupem nabízí například Air France.

Levné letenky Dublin - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.