Levné letenky Dubrovník

Letiště Dubrovnik (DBV) má jeden terminál a leží v Chorvatsku, 21 km JV od města Dubrovníku. Do centra Dubrovníku se z letiště dostanete linkou autobusu Libertas Dubrovnik - ale pozor, ne všechny spoje jedou do města. Některé končí v městečku Cavtat, ale i odtud by pak nemělo být problém se do Dubrovníku dostat. Rovněž společnost Atlas provozuje autobusový shuttle, který po každém příletu odváží cestující do Dubrovníku.

Hotely na letišti Dubrovník nenajdete, možnost ubytování nabízí Hotel Croatia a Hotel Albatros  v Cavtatu.

Do Dubrovníku nelétají přímé lety z Prahy. Lety do Dubrovníku s přestupem nabízí například Austrian Airlines nebo Croatia Airlines.

 

 

Levné letenky Dubrovník - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.