Levné letenky Düsseldorf

Letiště  Düsseldorf (DUS) je třetí největší letiště v Německu. Nachází se 10 km severně od centra Düsseldorfu. Cestujícím slouží 1 terminál. Nejrychlejším a zároveň nejpohodlnějším způsobem dopravy je regionální vlak, kterým se dostanete z letiště Düsseldorf do 15 minut na vlakové nádraží. Spoje odjíždějí pod označením S-1 a S-7  každých 5 až 10 minut.  Cena jízdenky činí € 2.60,-Tramvaj číslo 7, která spojuje letiště Düsseldorf se Solingen Ohlings, staví v podzemí na tramvajové zastávce pod terminálem letiště Düsseldorf. Lze rovněž využít autobusové spoje č. 760 a SB51. Autobusové nádraží se nachází před centrální příjezdovou halou. V době veletrhů v Düsseldorfu a Essenu jezdí zvláštní autobusové linky rovnou k místu pořádaní veletrhu. Mezi nádražím letiště a terminálem je nutné využít kabinovou lanovku Sky train, která jezdí denně od 3:45 do 0:45 hod. Platné autobusové a vlakové jízdenky, Rail&Fly jízdenky, parkovací lístky firmy Apcopa Autoparking GmbH či vstupenky na terasu pro diváky jsou akceptovány jako jízdenky pro lanovku. Cestující, které nevlastní žádný z těchto jízdenek, si musí zakoupit jízdenku krátkodobou. Sky train jezdí v minutovém intervalu z nádraží Düsseldorf-letiště přes parkoviště 4 k terminálu a stejnou cestou zpět. V budově terminálu existují 2 zastávky: Terminál A/B a terminál C. Zastávky jsou označené.

Z Prahy létá do Düsseldorfu přímo společnost ČSA a také Lufthansa. Lety s přestupem do Düsseldorfu nabízí například Swiss, Austrian Airlines nebo Air France.

 

Ubytování v nejbližším okolí letiště: Sheraton Düsseldorf Airport Hotel, The Holiday Inn, Novotel, Maritim Airport Hotel, Hotel am Spichernplatz Düsseldorf / Derendorf.
 

Levné letenky Düsseldorf - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.