Levné letenky Frankfurt

Letiště Frankfurt am Main (FRA) v Německu patří mezi největší letiště Evropy i světa. Má dva terminály, které jsou jsou propojeny linkou Sky Line. Terminály spojuje také autobus. Z letiště se do Frankfurtu můžete dostat linkou S-Bahn, konkrétně S8 a S9, které míří do středu města na Hauptbahnhof. Další vlaky do Frankfurtu jedou také směrem na Offenbach a Hanau, a na Rüsselsheim, Mainz a Wiesbaden. Vlaky RegionalExpress (RE) a StadtExpress (SE) míří nejen do Frankfurtu, ale i do řady dalších měst. Od Terminálu 1 jede vysokorychlostní vlak ICE  Deutsche Bahn na centrální nádraží v Kolíně nad Rýnem (cesta trvá asi  hodinu) a do Stuttgartu (75 min). Autobusy do Frankfurtu odjíždějí z nástupišť před Terminály 1 i 2. Autobus č. 61 míří na Frankfurt Südbahnhof, autobus č. 900 jede k  Obertshausen Bahnhof a autobus č. 73 směr Kelsterbach. Darmstadt Airliner vás zaveze do Darmstadtu a autobusy Lufthansy od Terminálu 1 na letiště Frankurt-Hahn a do Heidelbergu, Mannheimu a Strasbourgu.

Spojení Frankfurtu v Německu s Prahou obstarává přímými lety Lufthansa a ČSA. Lety s přestupem do Frankfurtu nabízí například Swiss, Air France nebo KLM.

 

Západně od Frankfurtu leží letiště Frankfurt Hahn (HHN) sloužící zejména vnitrostátní přepravě a low-cost aeroliniím. Spojení z letiště Frankfurt Hahn je zajištěno autobusy nejen do Frankfurtu, ale i do dalích měst, například Trieru, Kolína nad Rýnem, Koblenze nebo Luxembourgu. Na letiště Frankfurt Hahn létá z Prahy společnost Ryanair.

Levné letenky Frankfurt - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.