Levné letenky Fuerteventura

Letiště Fuerteventura (FUE) na Kanárských ostrovech má 1 terminál a leží 5 km od hlavního města ostrovů Puerto del Rosario. Autobusy společnosti Tiadhe vás zavezou k zastávce, kde můžete přesednout do autobusů jezdících na trase Puerto del Rosario - Caleta de Fuste (El Castillo) anebo Puerto del Rosario and Morro Jable. Autobusy odjíždějí z letiště přibližně každou půlhodinu.

Nedaleko od letiště můžete využít pro přenocování služeb hotelů Barceló Club El Castillo , Barceló Fuerteventura , Broncemar Beach Hotel  a Castillo de Antigua.

Na Kanárské ostrovy nelétá přímá linka z Prahy, ale na Fuerteventuru míří řada charterových letů.

Levné letenky Fuerteventura - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.