Levné letenky Goa

Letiště Goa (GOI) leží v Indii, 4 km od města Vasco da Gama a 5 km od města Dabolim v provincii Goa, známé turistické oblasti Indie. Letiště má 2 terminály umístěné v té samé budově. Autobusy z letiště jezdí do Chicalim a Vasco da Gama, z železničního nádraží ve Vasco da Gama lze do dalších destinací jet vlakem.

Na letišti Goa nejsou hotely, nejbližší možností přespání je 4 km vzdálený Bogmala Beach Resort.

Z Prahy na letiště Goa nelétají přímé linky. Lety s přestupem zajišťují například společnosti Air France, Jet Airways nebo KLM.

Levné letenky Goa - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.