Levné letenky Hamburg

Letiště v Hamburgu (HAM) má dva terminály a leží 8 km severně od města. Oba terminály spojuje bezplatný autobusový shuttle. Dopravě do Hamburgu slouží od r. 2008 nová linka S-Bahn, která vás do centra zaveze za 25 min. Autobusy společnosti HVV můžete použít k dopravě do řady míst v centru Hamburgu, v nočních hodinách využijete linku č. 606 směřující na hlavní nádraží. Přespat můžete doslova pár metrů od terminálu v hotelu Courtyard Hamburg Airport , stejně tak jako v hotelu Mercure Hamburg Airport . Další možností je Best Western Premier Alsterkrug Hotel .

Do Hamburgu se z Prahy dostanete přímým letem ČSA.

Levné letenky Hamburg - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.