Levné letenky Hong Kong

Letiště Hong Kong International Airport (HKG) leží 34 km severozápadně od Hong Kongu. letiště má dva terminály, spojení mezi nimi zajišťuje pohyblivý pás a elektrické vozíky. Z letiště se dostanete do Hong Kongu vlakem společnosti MTR Corportation Airport Express Line, který jede na Kowloon station. Vlak odjíždí ze stanice označené jako Ground Transportation Centre. Jinou volbou pro cestu do HongKongu jsou autobusy společností Citybus, Long Win a New Lantao. Celkem 11 autobusových linek jede na různá místa Hong ongu, včetně North Point Ferry Pier, nádraží Hung Hom a nádraží Lam Tin. Řada dálkových autobusů také jede z letiště Hong Kong do mnoha měst v Číně, nezapomeňte však na formality nutné k překročení hranice mezi Hong Kongem a Čínou.

Přímo na letišti Hong Kong najdete Regal Airport Hotel.

Mezi Prahou a Hong Kongem nelétají přímé linky. Řadu letů s přestupem nabízejí například společnosti KLM, Air France, British Airways, Aeroflot, Turkish Airlines a další.

 

Levné letenky Hong Kong - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.