Levné letenky Ibiza

Letiště Ibiza (IBZ) na Baleárských ostrovech leží 7 km JV od Ibizy a má jeden terminál. Ibizabus č.10 vás zaveze z letiště do Ibizy. Poblíž letiště se také můžete nalodit na ferry plující na Formenteru, plavba trvá asi 45 min. Nejblíže letišti je ubytování v Sirenis Hotel Goleta & Spa.

Na Ibizu se z Prahy dostanete přímým letem se společností Smart Wings. ale v sezóně můžete využít i řadu charterových letů.

 

Levné letenky Ibiza - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.