Levné letenky Istanbul

Istanbul Atatürk International Airport (IST) leží 28 km západně od Istanbulu a má dva terminály, které jsou mezi sebou v docházkové vzdálenosti. Letiště je s Istanbulem spojeno linkou povrchového metra, která jede na Esenler Terminal. Autobus Havas jede do centra Istanbulu na náměstí Taksim a na vyžádání i na autobusové nádraží. doba přepravy je přibližně 30 min. Autobusy rovněž jezdí na stanici Akmerkez.

Strávit noc v blízkosti letiště lze v hotelu Istanbul International Airport Hotel , dalšími možnostmi v blízkosti letiště jsou Radisson SAS Conference and Airport Hotel, Renaissance Polat Istanbul Hotel  a Çinar Hotel

Z Prahy do Istanbulu létá linka Turkish Airlines a ČSA.Levné letenky Istanbul - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.