Levné letenky Jerevan

Letiště Jerevan  Zvartnots (EVN) má 1 terminál, leží na území hlavního města Arménie Jerevanu, asi 12 km západně od centra města na dohled od bájné hory Ararat. Doprava z letiště přes den pravidelnými autobusy, dále po městě – autobusy, maršrutkami a metrem.

Ubytování nedaleko letiště nabídne AUA Barsam Suites Hotel nebo Best Western Congress Hotel.

Z Prahy do Jerevanu v Arménii létá přímá linka ČSA. lety s přestzpem zajišťuje do Jerevanu například Belavia, Aeroflot nebo Austrian Airlines.

Levné letenky Jerevan - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.