Levné letenky Johannesburg

Letiště Johannesburg (JNB) leží v Jihoafrické republice, 22 km východně od Johannesburgu. Z letiště do centra města se dostanete autobusy společnosti Magic Bus Airport Transfers a také řadou minibusů.

Hotely přímo na letišti jsou Transit Hotel  a Airport Sun InterContinental Hotel.

Z Prahy do Johannesburgu nelétají přímé spoje. Lety s přestupem vám do Johannesburgu nabídnou například společnosti British Airways, Iberia, Lufthansa nebo KLM.

Levné letenky Johannesburg - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.