Levné letenky Kaliningrad

Letiště Kaliningrad – Khrabrovo (KGD) má 2 terminály. Leží asi 24 km severně od Kaliningradu, nedaleko Chrabrova. Vedle dopravně přetížené Moskvy je toto letiště oblíbenou přestupní stanicí mezi Evropou a Ruskem. Půlmilionový Kaliningrad, přístavní město na splavné řece Pregolja a břehu Baltu i jeho oblast, je odloučená část Ruska mezi Litvou a Polskem
Doprava z letiště autobusy, po městě autobusy, tramvaje, trolejbusy a hustá síť mikrobusů, jednotlivá jízdenka stojí 7 rublů.  Do přímořských letovisek (např. Svetlogorsk či Zelenogradsk) dojedete električkami ze Severního nádraží (nachází se v centru města), ale také autobusy z Městského autobusového nádraží.
 

Ubytování v Kaliningradu: Chaika Hotel, Deima Hotel, Heliopark Kaiserhof, Glamour Hotel, Hotel Moscow, Hotel Comandor, Paraiso Hotel, Albertina Quest House.

Z Prahy do Kaliningradu nelétá přímá linka. Lety s přestupem nabídne Aeroflot, Air Baltic nebo Belavia.

Levné letenky Kaliningrad - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.