Levné letenky Kaunas

Mezinárodní letiště Kaunas – Karmelava (KUN) má 1 terminál. Letiště se nachází 12 km severovýchodně od centra Kaunasu, do r. 1939 hlavního města Litvy (přes 400 tis. obyv.), ležícího ve středu země na soutoku dvou největších litevských řek Nerisu a Němenu. Veřejnou dopravu z letiště Kaunas do centra města zajišťuje autobus číslo 29, který jezdí pravidelně celý den od terminálu letiště na autobusové nádraží v Kaunasu. Doba jízdy je kolem 30 minut. Cena jízdenky je 1.20 LTL. Lze také použít autobus číslo 120, jenž má konečnou stanici u hradu v Kaunasu. Po městě jezdí autobusy, minibusy a trolejbusy. Kaunas je dopravní křižovatkou, spojující sever Evropské unie a státy východní Evropy. Říční doprava (i turistická) spojuje Kaunas s Klaipédou a Nidou na baltském pobřeží.

Ubytování v Kaunasu vám naqbídne například Takioji Neris, Hotel Kaunas, Hotel Metropolis. Reval Hotel Neris nebo Klaipeda Hotel.

Z Prahy do Kaunasu nelétá přímá linka. Lety s přestupem vám nabídne například Austrian Airlines, Air Baltic nebo Lufthansa.

Levné letenky Kaunas - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.