Levné letenky Kišiněv

Letiště Kišiněv /Chisinau/ (KIV) leží v Moldavsku a má 1 terminál. Nachází se 12 km jižně od více než sedmisettisícového hlavního města Moldavska.  Doprava z letiště do centra města autobusem č. 165, který od terminálu odjíždí v pravidelných intervalech 15 minut. Cesta do města trvá přibližně 30 minut. Cena jednosměrné jízdenky pro dospělou osobu je 3 MDL (moldavský leu). Městská veřejná doprava nemá časová pásma a tak autobusy a trolejbusy můžete jezdit po celém městě, které je poměrně rozlehlé. Z autobusového nádraží vyjíždějí také maršrutky do Podněsterské moldavské republiky, kterou dosud neuznal žádný stát.

Ubytování v Kišiněvě v blízkosti letiště hledejte v hotelech Chisinau,  Zarea, Codru,  National nebo Budapest.

Z Prahy do Kišiněva létají pouze nepřímé lety, které vám nabídne například Carpat Air nebo Malév.

Levné letenky Kišiněv - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.