Levné letenky Kodaň

Letiště Kodaň Kastrup (CPH) je umístěno 8 km jihovýchodně od metropole v části Tarnby. Slouží jako důležitý dopravní uzel pro celou severní Evropu. Letiště má 3 terminály, mezi kterými jezdí bezplatný autobus, terminál č.1 slouží domácím linkám. Spojení letiště obstarává expresní vlak společnosti DSG, který odjíždí z nádraží u terminálu č. 3 na centrální nádraží v Kodani. Ze stanice pod Terminálem 3 odjíždí linka metra směřující do centra Kodaně. Autobusy linek č. 30, 250S a 500S jedou do centra Kodaně. Noční autobus 96N jede z Terminal 3 na Rådhuspladsen.
S Prahou  spojují letiště v Kodani přímé lety společností ČSA, Click4sky, Norwegian Air Shuttle a Sky Europe.

Levné letenky Kodaň - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.