Levné letenky Krakov

Letiště Jana Pavla II. v Krakově (KRK) leží 11 km západně od Krakova a má 1 terminál. Autobusy společnsoti MPK č. 192 a 208 vás zavezou do centra Krakova. Tamtéž vás zaveze linka vlaku, která odjíždí z letiště každých 30 min. Stanice vlaku Kraków-Balice je umístěna 200 m od terminálu. Ke stanici se můžete enchat odvézt autobusovou kyvadlovou dopravou.

Potřebujete-li přespat poblíž letiště v Krakově, poslouží vám hotel Morawica nebo Hotel Dom Erazm vzdálené asi 5 km od letiště.

Na letiště v Krakově létá z Prahy přímou linkou ČSA a Click4sky.

Levné letenky Krakov - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.