Levné letenky Kuala Lumpur

Letiště Kuala Lumpur (KUL) se nachází v Malajsii, asi 55 km jižně od hlavního města Kuala Lumpur. Do centra Kuala Lumpur se lze dostat expresním vlakem, na stanici Sentral přesednete na metro. Další možností je letištní autobus, který vás zaveze na nádraží Hentian Duta.

Kousek od terminálu najdete Pan Pacific Hotel.

Z Prahy do Kuala Lumpur nelétá přímá linka. Lety s přestupem vám nabídnou společnosti Lufthansa, Eva Air, Austrian Airlines nebo Cathay Pacific. Zajímavou možností může být i let s nízkonákladovou společností Air Asia X z Londýna.

Levné letenky Kuala Lumpur - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.