Levné letenky Lamezia Terme

Letiště Lamezia Terme (SUF) leží v jihoitalské Kalábrii, je situováno asi 3 km od města. Letiště slouží zejména vnitrostátní přepravě a low cost společnostem. Z letiště odjíždí řada autobusových spojů nejen směrem do Lamzie Terme, ale i do Crotone, Cosenzy nebo Catanzaru. Přímo na letišti nejsou hotely, nejbližší možnost ubytování je Hotel Lamezia nebo Picollo Hotel.

Mezi Prahou a Lamezia Terme nelétá přímá linka, let s přestupem vám nabídne Alitalia.

 

Levné letenky Lamezia Terme - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.