Levné letenky Las Vegas

Jedno o z nejrušnějších letišť v USA - McCarran International Airport (LAS) leží jen 2 km jižně od Las Vegas. Na letišti slouží pasažérům 2 terminály. Největší město státu Nevada má 600 tis.obyvatel, západně od města je Red Rock Canyon, jihovýchodně Hooverova přehrada na řece Colorado.

Doprava z letiště autobusy: linky 108 a 109 jezdí do Las Vegas Center a na Las Vegas Strip (hlavní lasvegaská třída). Jednosměrné jízdné od 1,25 USD. Doprava po městě: autobusy a Monorail (nadzemka) – ta slouží k přepravě mezi největšími hotelovými komplexy na Stripu, jízdné 5 USD, celodenní 13 USD, třídenní 28 USD.
Hotely poblíž letiště: Caesar’s Palace, Flamingo Histon, Bellagio, Planet Hollywood Resort, New York-New York, Mandalay Bay, MGM Grand, Marriott Suites.

Levné letenky Las Vegas - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.