Levné letenky Lisabon

Letiště Lisabon Portela Airport (LIS) leží 7 km od centra Lisabonu. Má 2 terminály, z nichž jeden slouží domácím letům a druhý mezinárodním, mezi oběma vás sveze bezplatná kyvadlová doprava. Do centra Lisabonu a dále na nádraží Cais do Sodré se z letiště dostanete linkou AeroBus č.91 společnosti CARRIS. Další autobusy téhož dopravce č. 5, 22, 44, 45 a 83 vás zavezou do řady míst v blízkosti centra Lisabonu.

Přímé spojení Lisabonu s Prahou zajišťují TAP a Sky Europe.

Levné letenky Lisabon - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.