Levné letenky Malmö

Letiště Malmö Sturup (MMX) leží 30 km JV od města Malmö a slouží jako důležitý bod letecké dopravy v jižním Švédsku, ale i řadě cestujících z Dánska, se kterým je Malmö spojeno mostem přes mořskou úžinu. Z letiště se do Malmö lze dostat expresními  vlaky SJ  nebo příměstskými vlaky. Do Malmö také z letiště jede několik autobusových shuttlů do Malmö a do Lundu. Z nádraží v Malmö se lze také pohodlně dostat vlakem do Kodaně.

Přespat v blízkosti letiště lze například v Sturup Airport Hotel.

Do Malmö létá z Prahy nízkonákladový přepravce Wizz Air.  

Levné letenky Malmö - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.