Levné letenky Manchester

Letiště Manchester (MAN) se nachází 17 km jihozápadně od centra Manchesteru. Je vybaveno třemi terminály. Z letiště pravidelně vyjíždějí vlaky směrem na železniční stanici Manchester Piccadilly, odkud máte spojení do všech oblastí Spojeného království. Vlaky jezdí z letiště po pětiminutových intervalech a cesta na vlakové nádraží Manchester Piccadilly trvá pouze 15 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 2.90 GBP a denní zpáteční koupíte za rovné 3 GBP. Další možností je použití autobusu Skyline Bus č. 43, který jezdí každých 10 minut. Cesta až do centra Manchesteru trvá 50 až 60 minut. Cena jízdenky je 2.40 GBP. National Express zajišťuje dálkové autobusy do všech větších měst ve Velké Británii. Všechny autobusy a vlaky odjíždějí z "The Station" na letišti nedaleko terminálu, kam se snadno dostanete propojovacím tunelem.

Poblíž letiště naleznete tyto hotely: Bewleys Hotel, Crowne Plaza Manchester Airport, Hilton Manchester Airport nebo Manchester Airport Marriott Hotel.

Na letiště v Manchesteru přiletíte z Prahy přímým spojem ČSA, Click4sky a BMI Baby.

,
 

Levné letenky Manchester - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.